www.Posnet-Trio.com
Drukarka fiskalna Posnet Trio Drukarka fiskalna Posnet Trio Drukarka fiskalna Posnet Trio

Drukarka fiskalna Posnet Trio

Posnet Trio to wszechstronna drukarka fiskalna, którą w prosty sposób dostosujesz do potrzeb swojej działalności gospodarczej. Nazwa tego urządzenia nie jest przypadkowa. Oferuje ono 3 różne rozwiązania: standardową współpracę z komputerem stacjonarnym lub laptopem, komunikację z tabletem zamontowanym w regulowanym uchwycie albo funkcjonalność bileterki. Ponadto, w urządzeniu Posnet obecne są: moduł elektronicznej kopii paragonów, obszerny wyświetlacz LCD, wytrzymały akumulator oraz wydajny mechanizm termiczny, który pracuje z szybkością 30 linii/s. Model Trio idealnie spisuje się także podczas współpracy z różnego rodzaju systemami operacyjnymi oraz programami sprzedażowymi. Zacznij używać rozwiązania technologicznego najnowszej generacji!

Drukarka fiskalna o konstrukcji modułowej

Drukarka fiskalna marki Posnet jest oferowana w wersji standardowej lub w wariancie z dodatkami. Do tego modelu dostępne są 3 moduły z rozszerzeniami, zapewniające obsługę różnych interfejsów, m.in. RS-232, Bluetooth czy wejścia szuflady kasjerskiej. Ponadto, urządzenie można rozbudować o praktyczny uchwyt, przeznaczony do montażu np. tabletu. Zaletą Posnet Trio jest fakt, że wszystkie opcje dodatkowe są dostępne nie tylko podczas składania zamówienia, ale także po wielu latach.

Drukarka fiskalna Posnet Trio - Wygodne przechowywanie kopii paragonów

Wygodne przechowywanie kopii paragonów

W modelu Trio zastosowano moduł elektronicznej kopii paragonów, który obsługuje karty pamięci microSD o pojemności co najmniej 4 GB. Dzięki temu drukarka automatycznie zapisuje ważną dokumentację w formie cyfrowej. Ponadto, za sprawą tego, że Trio korzysta tylko z 1 rolki papieru termicznego, zmniejszą się koszty związane z zakupem materiałów eksploatacyjnych. Zainwestuj w technologię, która zagwarantuje Ci komfortowe, bezpieczne i oszczędne przechowywanie kopii paragonów fiskalnych.

Drukarka fiskalna Posnet Trio - Jednoznaczna identyfikacja całego asortymentu

Jednoznaczna identyfikacja całego asortymentu

Urządzenie marki Posnet stworzono z myślą o pracy z rozbudowanym asortymentem. Drukarka Trio radzi sobie z obsługą nawet 250 000 PLU, które zostaną zdefiniowanie w programie sprzedażowym. Dodatkowo, urządzenie pozwala na wydruk nazw produktów oraz usług o długości 80 znaków (plus dodatkowa linia opisu). Nie czekaj, sięgnij po Trio i zyskaj gwarancję jednoznacznej identyfikacji wszystkich elementów Twojego asortymentu!

Drukarka fiskalna Posnet Trio - Drukuje paragony z szybkością 30 linii/s

Drukuje paragony z szybkością 30 linii/s

W Posnet Trio obecny jest mechanizm termiczny, który cechuje się wysoką kulturą pracy. Urządzenie wystawia paragony z maksymalną szybkością 30 linii/s, wykorzystując do tego rolkę o długości 30 m i szerokości 57 mm. Co więcej, za sprawą rozwiązania "drop in - wrzuć i drukuj", model Trio gwarantuje prostą wymianę papieru. Zainstalowanie nowej rolki w urządzeniu Posnet potrwa dosłownie moment!

Drukarka fiskalna Posnet Trio - Doskonała komunikacja z komputerem

Doskonała komunikacja z komputerem

Model Trio standardowo posiada popularne złącze USB, które zapewnia płynną komunikację z komputerem oraz zasilanie akumulatora drukarki w tym samym czasie. Urządzenie wyposażono również w uniwersalne gniazdo Posnet Multiport. Pozwala ono na łatwe rozbudowanie drukarki o wybrane interfejsy, np. RS-232 i moduł Bluetooth. Dzięki temu Trio sprawdzi się podczas współpracy z różnymi urządzeniami elektronicznymi, m.in. z wagą elektroniczną, skanerem kodów czy drukarką zamówień.

Drukarka fiskalna Posnet Trio - Ekran graficzny z funkcją podświetlania

Ekran graficzny z funkcją podświetlania

Prowadzenie handlu za pomocą tej drukarki rejestrującej to czysta przyjemność! Obecny w urządzeniu obszerny ekran LCD wyświetla obraz w rozdzielczości 192 x 64 piksele. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest przyjazne w obsłudze menu użytkownika. Ekran drukarki Trio można także wykorzystać do informowania nabywców o przebiegu sprzedaży. Urządzenie pozwala bowiem na wyświetlanie 4 wierszy, w których będą się znajdowały komunikaty dotyczące bieżącej transakcji.

Drukarka fiskalna Posnet Trio - Szeroki zakres wystawianych dokumentów

Szeroki zakres wystawianych dokumentów

Posnet Trio może wystawiać nie tylko paragony fiskalne, ale także faktury VAT oraz dowolne wydruki niefiskalne, np. kupony rabatowe, bony zakupowe, doładowania GSM, informacje o promocjach. Ponadto, urządzenie oferuje kompleksowe zarządzanie wyglądem poszczególnych dokumentów. Na wydrukach emitowanych przez model Trio mogą się znajdować m.in. różne grafiki, kody kreskowe oraz NIP nabywcy.

Drukarka fiskalna Posnet Trio - Wariant z funkcjonalnością bileterki

Wariant z funkcjonalnością bileterki

Drukarka marki Posnet sprawdzi się nie tylko w sklepach lub lokalach gastronomicznych, ale także w punktach sprzedaży biletów, np. na dworcach autobusowych. Urządzenie jest oferowane w wariancie posiadającym dodatkową funkcjonalność. Trio Bileterka pozwala m.in. na wydruk szerokiej gamy dokumentów: biletów normalnych, ulgowych, okresowych, miesięcznych czy zagranicznych. Oprócz tego, urządzenie umożliwia rejestrację ulg ustawowych i handlowych oraz zapewnia dostęp do raportów rozliczeniowych.

Drukarka fiskalna Posnet Trio - Współpracuje z systemami operacyjnymi Windows, iOS i Linux

Współpracuje z systemami operacyjnymi Windows, iOS i Linux

Drukarka fiskalna Trio bez problemu odnajdzie się w Twoim środowisku informatycznym. Urządzenie zostało wyposażone w 2 protokoły komunikacyjne, Posnet oraz Thermal, dzięki czemu może współpracować z większością programów sprzedażowych, magazynowych i gastronomicznych. Oprócz tego, funkcje tej drukarki fiskalnej wykorzystasz przy zastosowaniu popularnych systemów - Windows, iOS czy też Linux.

Drukarka fiskalna Posnet Trio - Kompaktowa, niezawodna drukarka fiskalna

Kompaktowa, niezawodna drukarka fiskalna

Trudno uwierzyć, że pomimo tak wielu funkcji, drukarka fiskalna Posnet charakteryzuje się niedużymi gabarytami. A jednak! Wymiary urządzenia wynoszą zaledwie 108 x 123 x 169 mm, zaś waga - tylko 700 g. Ponadto, Trio posiada wydajną baterię, która po pełnym naładowaniu zapewnia wydruk nawet 60 000 linii tekstu na paragonach. Z drukarki można więc korzystać także w sytuacji braku dostępu do zewnętrznego źródła zasilania. Oto mała, wszechstronna i niezawodna technologia. Oto Posnet Trio!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Posnet Trio!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD

Drukarka fiskalna
Posnet Thermal HD

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij